Dla firm i darczyńców

CHCESZ PRZEKAZAĆ COŚ NA AUKCJE?

Jeżeli chcesz przekazać jakiś przedmiot lub usługę na prowadzone przez nasz sztab aukcje charytatywne, napisz na adres piotr@wospkrakow.info podając krótki opis rzeczy lub usługi. Skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

CHCESZ OTRZYMAĆ PUSZKĘ STACJONARNĄ?

Jeżeli jesteś właścicielem lub osobą decyzyjną w firmie i chcesz umieścić na jej terenie puszkę stacjonarną, napisz na adres puszkistacjonarne.wospkrakow@gmail.com.
Do skarbon (puszek) stacjonarnych można zbierać od 15 grudnia do dnia finału.
Skontaktujemy się z Tobą by omówić szczegóły i dopełnić formalności.

CHCESZ ZOSTAĆ SPONSOREM SZTABU?

Jeżeli chcesz się przyczynić się do sukcesu Wielkiej Orkiestry, wspomóż funkcjonowanie naszego sztabu. Napisz na adres wospkrakow@gmail.com.
Przyjmiemy każde wsparcie finansowe lub rzeczowe z przeznaczeniem dla wolontariuszy lub na potrzeby naszej działalności.
Potrzebujemy: materiały biurowe, usługi drobnej poligrafii, kawę, herbatę, napoje, słodycze, bułki i składniki do kanapek i wiele, wiele innych rzeczy.

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ IMPREZĘ NA RZECZ WOŚP?

Jeżeli chcesz zorganizować imprezę na rzecz WOŚP (koncert, zawody sportowe, imprezę artystyczną itp) napisz na adres wospkrakow@gmail.com podając szczegóły imprezy oraz zapotrzebowanie na materiały promocyjne.

Sztab WOŚP Kraków © 2021